Ημερομηνία εγγραφής : 04/09/2009
Ηλικία : 29
Τόπος : Μες στο νερο

Αθλητικος Διαγωνισμος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αθλητικος Διαγωνισμος   Αθλητικος Διαγωνισμος Icon_minitimeΔευ Σεπ 07, 2009 5:29 am

Λοιπον οριστε ενας ακμα διαγωνσιμος(μικρου μεγεθους ομως)
Οι απαντησεις θα στελνονται με πμ στην Λενα
Τις απαντησεις μπορειτε να τις στελνετε ως 31/10

1.Μπάσκετ: Ποια θέση κατέλαβε η Ελλάδα στο παγκόσμιο πρωτάθλημα του μπάσκετ το 1986 στην Ισπανία και από ποιον έχασε στον τελευταίο αγώνα;

2.Ποδόσφαιρο: Ποια ήταν η πρώτη συμμετοχή της Ελλάδας σε τελικά ευρωπαϊκού πρωταθλήματος, πόσα γκολ έβαλαν οι Έλληνες παίχτες και ποιοι ήταν;

3.Στίβος: Ποιος Έλληνας αθλητής κατείχε παγκόσμιο ρεκόρ στο άλμα επί κοντώ, πότε και πού το έκανε; (Και πόσο ήταν; )

4.Στίβος: Ποιος ήταν ο πρώτος αθλητής που ξεπέρασε τα 6 μέτρα στο άλμα επί κοντώ και στον ανοικτό και στον κλειστό στίβο;

5.Στίβος: Ποια ήταν η πρώτη αθλήτρια που κέρδισε 4 χρυσά μετάλλια στο στίβο στους ίδιους ολυμπιακούς αγώνες και πότε έγινε αυτό;

***ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ η βοηθεια απο καποιον admin***

Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Πρωτος Διαγωνισμος

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Sports Forum :: Αλλα.... :: Διαγωνισμοι-